English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: جمعه ٠٩ آبان ١٣٩٩

 

سایت نهاد مقام معظم رهبری سایت دفتر ریاست جمهوری
سایت نماینده ولی فقیه در استان سایت روابط عمومی دانشگاه

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 8
کل بازديدکنندگان : 374846
بازديدکنندگان آنلاين : 1


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش نادری مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان نقده

اهداء لوح سپاس به مدافعان سلامت نقده توسط دانشگاه آزاد اسلامی

 

هر کس در هر جایگاه باید سفیر سلامت خود و دیگران باشد .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در دفتر مدیریت شبکه بهداشت و درمان نقده از زحمات مدافعان سلامت در راستای خدمت به مردم در مقابله با بیماری کرونا ویروس تقدیر وتشکر کرد.


دکتر برنا رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نقده گفت: خدمات و تلاشهای مجموعه شبکه بهداشت ودرمان نقده بر کسی پوشیده نیست و این عزیزان در ایام سخت مبارزه با این بیماری منحوس خالصانه و بدون هیچ توقعی به مردم شریف خدمت می کنند.


رئیس دانشگاه آزاد افزود: تلاش همه کارکنان بهداشت ودرمان برای حفظ سلامتی مردم در برگزاری کنکور و ایام ماه محرم  تداعی گر صحنه های دوران دفاع مقدس بوده و این قشر از جامعه با احساس مسئولیت با تمام توان و برای رضای خدا در چند ماه گذشته برای سلامتی مردم پای کار بوده و در این راه جمعی از این عزیزان به فیض شهادت نائل گشتند و دانشگاه آزاد اسلامی نقده به وسع توان خود در جهت مبارزه با کرونا ویروس در کنار شبکه بهداشت ودرمان در خدمت مردم شریف می باشد.


دکتربرنا در خاتمه گفت: هر شهروند می تواند برای قدردانی از تلاش و ایثارگری های کادر بهداشت و درمان با رعایت پروتکل های بهداشتی سهم خود را در این زمینه و مبارزه با شیوع کرونا به شکل مطلوب ادا نماید.


دکتر محمد عبدلی مدیر شبکه بهداشت ودرمان نقده ضمن تشکر از حضور رئیس دانشگاه آزاد و هیئت همراه  گفت : بهترین تقدیر از حوزه بهداشت و درمان ، رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی بوده که می تواند موفقیت بزرگی در مقابله با بیماری کرونا را نصیب ما کند.


وی با تقدیر از همکاری خوب مردم ومسئولین بیان داشت : این روزها کادر بهداشتی و درمانی در خط مقدم جنگ با ویروس کرونا هستند رسالت و تعهد سنگینی در قبال سلامت جامعه به عهده دارند که در این راستا سلامتی خود را نیز در کف اخلاص گذاشته اند و مردم  هم با سختی کار مدافعان سلامت آگاه شده اند.


مدیر شبکه با تاکید بر اینکه با بسیج عمومی می توان از این شرایط عبور کرد افزود: هر کس در هر جایگاه باید سفیر سلامت برای خود و دیگران باشد و برای مقابله با این بیماری منحوس در موج سوم آمادگی کامل داشته باشیم .


در خاتمه این دیدار رئیس دانشگاه با اهداء گل و لوح سپاس از خدمات مدافعان سلانت قدردانی کرد.

 ٠٩:٥٨ - شنبه ٥ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ٣٣٢٠٠    /    تعداد نمایش : ٤٤خروج