English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: پنج شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٨

 

سایت نهاد مقام معظم رهبری سایت دفتر ریاست جمهوری
سایت نماینده ولی فقیه در استان سایت روابط عمومی دانشگاه

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 156
کل بازديدکنندگان : 279561
بازديدکنندگان آنلاين : 1


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش مرادپور مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان نقده

مراسم گرامیداشت روز بهورز در شهرستان نقده

به منظور ارج نهادن به زحمات بهورزان شهرستان نقده، مراسمی با حضور مهندس حسین زاده نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، بخشدار، مدیر شبکه بهداشت و درمان و رئیس مرکز بهداشت، مربیان مرکز آموزش بهورزی و مراکز جامع سلامت روستایی و با شرکت کلیه بهورزان شهرستان نقده در محل تفرجگاه سلطان یعقوب نقده برگزار شد.

 

در این مراسم ابتدا دکتر عبدلی مدیر شبکه با عرض تبریک روز بهورز و خیر مقدم خدمت مدعوین گفت: روز بهورز تقدیر از کسانی است که از میان مردم ساکن روستاها انتخاب شده و آموزش و مهارتهای لازم را برای ارایه خدمات بهداشتی کسب و با جان و دل سلامت روستاییان عزیز کشور که مهم ترین حلقه مولد جامعه هستند رصد و در جهت تأمین آن تلاش می کنند.

دکتر عبدلی اضافه کرد: بهورزان با تلاش و فعالیت شبانه روزی از سلامت مردم صیانت کرده و اگر امروز شاهد ریشه کنی بیماریهای واگیر و کنترل بیماریهای غیرواگیر در کشور عزیزمان هستیم مرهون تلاش و کوشش این عزیزان در دورترین و محروم ترین نقاط کشور است.

 

فرامرزی فرماندار نقده نیز ضمن تبریک روز بهورز اظهار داشت: یکی از موفقیت آمیزترین برنامه های کشور از حیث اهداف از پیش تعیین شده طراحی و اجرای نظام خدمات جامع سلامت بوده که سبب افزایش شاخصهای بهداشتی در کشور شده که این مهم در سایه تلاشهای بهورزان میسر شده است و بهورزان پایه و اساس خدمات بهداشتی در روستاها را تشکیل می دهند و از سرمایه های ارزشمند کشور محسوب می شوند.


سپس مهندس حسین زاده نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت روز بهورز، آنان را یکی از ارکان اصلی نظام سلامت و خط مقدم رسیدگی به مشکلات سلامتی مردم در اقصی نقاط کشور دانست و گفت: اخبار و اطلاعات مربوط به حوزه سلامت جهت برنامه ریزی و سیاست گذاری از طریق بهورزان از بیماران اخذ و در اختیار مسئولان قرار می گیرد.

مهندس حسین زاده، بهورزان را از اعضای اصلی و کلیدی آموزش سلامت برشمرد و افزود: از خواسته های بهورزان یکی اینکه دوره ی آموزش بهورزی آنان جزو سنواتشان محسوب شود، که بنده به صورت جدی این موضوع را پیگیر خواهم بود و دیگری ادامه تحصیل بهورزان در مقاطع بالاتر که قبلا در این مورد اقداماتی انجام یافته و باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد و بنده امیدوارم در اولین جلسه ای که در جمع بهورزان حضور خواهم یافت خبرهای خوشی در این باره داشته باشم.

 

 

در ادامه دکتر اسکندرزاده رئیس مرکز بهداشت از زحمات بهورزان که نقش بسزایی در بهبود و ارتقاء شاخص های بهداشتی شهرستان ایفا نموده و با دلی پر امید و همتی بلند از هیچ کوششی برای تأمین سلامت روستائیان دریغ نمی کنند تقدیر و تشکر کرد.

پایان بخش این مراسم تقدیر از بهورزان نمونه شهرستان و پذیرایی از حاضرین بود.


 


١٣:١٩ - شنبه ٩ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٢٦١١٨    /    تعداد نمایش : ٥٧خروج