English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٨

 

سایت نهاد مقام معظم رهبری سایت دفتر ریاست جمهوری
سایت نماینده ولی فقیه در استان سایت روابط عمومی دانشگاه

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 228
کل بازديدکنندگان : 274548
بازديدکنندگان آنلاين : 2


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش مرادپور مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان نقده

اهتمام ویژه مسئولین برای اجرای هر چه بهتر طرح ارجاع الکترونیک در شهرستان نقده

 

 

دکتر عبدلی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نقده جهت بررسی چگونگی اجرا و شناسایی موانع و مشکلات موجود در روند اجرای طرح ارجاع الکترونیک با حضور در خانه های بهداشت و مراکز روستایی و همچنین بیمارستان و کلینیک ویژه تخصصی از روند اجرای این طرح بازدید به عمل آورد.


در این بازدید دکتر عبدلی با اشاره به اهمیت اجرای این طرح گفت: با توجه به اینکه اجرای این طرح، نقش بسزایی در سهولت دسترسی به خدمات سلامت برای روستاییان و شهروندان دارد، همه ما باید تمام تلاشمان را در اجرای دقیق و هر چه بهتر آن به کار گیریم و با گزارش و انتقال کوچکترین ایرادها و موانع در جهت رفع آنها برآییم تا بتوانیم قدمی هرچند کوچک در راستای رفاه حال مردم که از وظایف ذاتی ما در حوزه سلامت است، برداریم.


 همچنین مدیر شبکه بهداشت و درمان نقده طی چند روز اخیر جهت هماهنگی هر چه بیشتر تمامی سطوح ارجاع، جلسات متعددی با رؤسا و کارشناسان ذیربط مرکز بهداشت و بیمارستان ها و همچنین پزشکان مراکز و متخصصین داشته و تمام مراحل اجرای این طرح را مورد بحث و بررسی قرار داده اند.


لازم به ذکر است مسئولین استانی از جمله معاون امور بهداشتی دانشگاه و معاون اجرایی و کارشناسان معاونت امور بهداشتی نیز جهت بررسی روند اجرای طرح ارجاع الکترونیک در شهرستان نقده حضور یافته اند. 


١٤:٠٨ - چهارشنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥٩٢٢    /    تعداد نمایش : ١٥خروج