English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ١٦ خرداد ١٤٠٢

 

 

سایت نهاد مقام معظم رهبری سایت دفتر ریاست جمهوری
سایت نماینده ولی فقیه در استان سایت روابط عمومی دانشگاه

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 117
کل بازديدکنندگان : 632887
بازديدکنندگان آنلاين : 2


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش جعفرزاده مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان نقده

قوانین وضع شده برای مادران در جهت حمایت از ترویج زایمان طبیعی

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

زندگی سالمندی من

آیا می دانید در قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برای حمایت از ترویج زایمان طبیعی، امکان زایمان طبیعی در بیمارستان های دولتی برای همه افراد به صورت کاملاً رایگان در نظر گرفته شده است؟

زندگی سالمندی من

آیا می دانید در قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برای حمایت از ترویج زایمان طبیعی ایجاد دسترسی ایمن و استاندارد به خدمات زایشگاهی حداکثر پس از طی کردن یک ساعت مسافت در نظر گرفته شده است؟

زندگی سالمندی من

آیا می دانید در قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برای حمایت از ترویج زایمان طبیعی، ارتقاء مهارت مامایی کشور و افزایش تعداد ماماها به ازای هر دو مادر یک ماما در نظر گرفته شده است؟

زندگی سالمندی من

آیا می دانید در قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برای حمایت از ترویج زایمان طبیعی، اصلاح تعرفه ها و کارانه در جهت افزایش زایمان طبیعی در نظر گرفته شده است؟

زندگی سالمندی من

آیا می دانید در قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برای حمایت از ترویج زایمان طبیعی، توسعه زایمان های بدون درد در نظر گرفته شده است؟

زندگی سالمندی من

 

آیا می دانید در قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برای حمایت از ترویج زایمان طبیعی، اختصاص 5 درصد بودجه عمرانی به بهبود کیفیت فیزیکی و بهداشتی محیط زایشگاه در نظر گرفته شده است؟١٤:١٤ - شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٤٠٢    /    شماره : ٥٣١٣٩    /    تعداد نمایش : ٢٧خروج