English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: پنج شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٢

 

 

سایت نهاد مقام معظم رهبری سایت دفتر ریاست جمهوری
سایت نماینده ولی فقیه در استان سایت روابط عمومی دانشگاه

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 37
کل بازديدکنندگان : 619745
بازديدکنندگان آنلاين : 2


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش جعفرزاده مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان نقده

اولین جلسه شورای خیرین سلامت شهرستان نقده برگزار گردید

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

 

مورخه ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۱،اولین جلسه شورای خیرین سلامت شهرستان نقده در محل سالن کنفرانس بیمارستان امام خمینی (ره)  با حضور دکتر ناصر مسعودی معاونت امور درمان دانشگاه علوم پزشکی ، دکتر میرزایی مدیر سازمانهای مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی و معاون اجرایی مجمع خیرین شورای سلامت استان ، حاجی حمزه لو مسئول جلب مشارکت های مردمی مجمع خیرین سلامت استان،دکتر قائمی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نقده و سایر مسئولین و خیرین شهرستان نقده برگزار گردید.

در این جلسه دکتر سیما قائمی ضمن خوش آمد گویی به اعضا به اهمیت همراهی و حضور خیرین در کنار بخش سلامت  تاکید نموده و افزود : در زمان شیوع کرونا خیرین شهرستان نقده با همت و تلاش خود بازوی پر توان شبکه بهداشت و درمان شهرستان شده و به یاری این مجموعه در کمک رسانی به مردم شدند که اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) نیز بدستان پر توان همین خیرین  امروز در حالت خدمات دهی به مردم است.

سپس دکتر ناصر مسعودی که خود جز اولین خیرین سلامت شهرستان بوده  از اهداف این جلسه و سوابق فعالیت های خیرین در سطح شهرستان نکاتی را ذکر کرده و نقده را در گذشته جز برترین شهرستان ها در مشارکت های مردمی خواند.

دکتر میرزایی نیز به شرح فعالیت و اقدامات صورت گرفته در سطح استان و سهم هر شهرستان در مشارکت های مردمی پرداخته و در شهرستان نقده نیز پروژه خیر ساز ساختمان بنابی را که اکنون به عنوان آزمایشگاه مرکزی به فعالیت میپردازد را یکی از اقدامات مثبت خیرین در امر سلامت برشمرد.

 

در نهایت با مشخص نمودن نحوه  انتخاب اعضا توسط حاجی حمزه لو  ۲۱ نفر به عنوان مجمع خیرین سلامت شهرستان انتخاب شده که ارکان اصلی آن بدین شرح میباشد:

دکتر محسن تقی زاده ، رئیس مجمع

دکتر ولی سلطانی ، نائب رئیس

مهندس چنگیز محمدیان، معاون اجرایی

فرهاد جمشیدی ، خزانه دار

دکتر عباسعلی احمدی  ، دبیر

وحید اوراز ، روابط عمومی

در پایان لازم به ذکر است که ساختمان بنابی واقع در قالاباشی ، ساختمان خانه بهداشت عبدالله رمضانی واقع در خلخانه ، ساختمان خانه بهداشت عبدالله منصورنیا واقع در بالقچی، اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) که جز بهترین اورژانس ها و جز الگوهای اورژانس در سطح کشور میباشد ، اورژانس بیمارستان فاطمه زهرا(س) ، تجهیزات پزشکی و لوازم مصرفی و .... از جمله اقداماتی بوده که توسط خیرین سلامت شهرستان نقده صورت گرفته است‌.

 


 


١٧:٤٨ - شنبه ٢٧ اسفند ١٤٠١    /    شماره : ٥١٥١١    /    تعداد نمایش : ٩٧خروج