English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: شنبه ٠٢ تير ١٣٩٧

 

سایت نهاد مقام معظم رهبری سایت دفتر ریاست جمهوری
سایت نماینده ولی فقیه در استان سایت روابط عمومی دانشگاه

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 30
کل بازديدکنندگان : 212472
بازديدکنندگان آنلاين : 4


  چاپ        ارسال به دوست

همکاری ایران با سازمان جهانی بهداشت عالی است .

نماینده دفتر مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت گفت: همکاری فی مابین جمهوری اسلامی ایران و سازمان جهانی بهداشت عالی و مثال زدنی است.

دکتر آسموس همریخ اهل کشور آلمان و مدیر برنامه بیماریهای غیر واگیر در دفتر مدیترانه شرقی  سازمان جهانی بهداشت در سفر خود به ایران در گفت وگو با خبرنگار ما در نقده افزود: ایران در سطوح مختلف همکاری خوبی با سازمان جهانی بهداشت دارد که در همین راستا این سازمان هم با کشور جمهوری اسلامی ایران همکاری تنگاتنگی دارد.

دکتر همریخ در پاسخ به سوال خبرنگار ما که همکاری ایران را چگونه ارزیابی می کنید، گفت: ما به ایران سفر نکرده ایم تا آنها را ارزیابی کنیم و وظیفه سازمان بهداشت جهانی کمک است تا در حوزه بهداشت به رتبه های بالاتری دست یابند که ایران هم همکاری خوبی با ما دارد.

استان آذربایجان غربی دوشنبه 6 شهریور ماه 1396 میزبان سه نماینده سازمان جهانی بهداشت بود که در سفر خود به ایران و شهرستان نقده از خانه بهداشت مهماندار و مرکز خدمات جامع سلامت روستایی میرآباد و مرکز خدمات شهری روستایی شهری 2 ، پایگاه و مرکز خدمات جامع سلامت سینا جهت ارزیابی نحوه عملکرد در خصوص ایراپن بازدید کردند.

منبع:روابط عمومی شهرستان نقده

 


١٠:٥٥ - چهارشنبه ٨ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٤٩٨    /    تعداد نمایش : ١٩٤خروج